Regenerační a relaxační ošetření s masáží

 

Nechte se hýčkat

 Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti

Součástí tohoto ošetření je nenahraditelná kosmetická procedura, která svými blahodárnými účinky významně ovlivňuje kvalitu pleti. Kosmetická masáž účinně stimuluje kolagenní a elastinová vlákna hluboko v pokožce. Pravidelná masáž tak podporuje pevnost a pružnost pleti a tím udržuje její mladistvý vzhled. Zároveň Vám masáž poskytuje dokonalou relaxaci a psychické uvolnění.

Zhruba od 30. roku věku se nároky na péči o pleť zvyšují. Dochází k poklesu elasticity a hospodaření s tuky a hebkostí. Pleť potřebuje podporu. Při pravidelné masáži 1x za měsíc se pleť prokrví, oživují se buňky, které na pleti odumírají. Zpevní se tonus a linie pleti. Koncentrace na masáž vede ke klidu a harmonii. Budete cítit, jak nastává fyzický a psychický pocit vyrovnání a načerpáváte novou energii. Masáž působí jako „NABITÍ ENERGIÍ“, dodá sílu organismu a zpomaluje proces stárnutí.

Efekt ošetření:

Při kosmetickém ošetření se pleť okysličuje, regeneruje a za pomoci profesionálních produktů se při masáži do pleti zapracovávají bohaté aktivní látky a složky, vitamíny a bílkoviny …

Pleť je prokrvená, hydratovaná, projasněná a zpevněná.

 

Ošetření zahrnuje:

  • Odlíčení pleti (pleťové mléko + tonikum nebo mycí gel)
  • Lehká úprava obočí
  • Peelingová maska
  • Hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle
  • Sérum (dle typu pleti)
  • Masáž obličeje a krku + dekoltu
  • Maska na obličej a krk + dekoltu
  • Pleťový krém

Tip pro Vás: Při masáži nemluvte, zavřete oči, svaly v obličeji musí být naprosto uvolněné.

Vycházíme z faktu, že buňka v pleti žije po kosmetickém ošetření 28 dní, proto je důležitá pravidelná měsíční návštěva a nadstavby v ošetření, aby nedocházelo k tzv. stop stavu a pleť byla stále krásná a zdravá.

Doporučuji pravidelné kosmetické ošetření 1x za měsíc.

Kontraindikace (ultrazvuková špachtle):

Kardiostimulátor, epilepsie, čerstvý zánět na ošetřované pleti, těhotenství, horečnaté stavy

Doba oštření: asi 1h. a 30 minut

Cena:  670Kč

K tomuto ošetření můžeme přidat kompletní úpravu a barvení obočí a barvení řas. Nejprve Vám obočí vyměřím pomocí nitě a speciální pasty a poté provedu korekci a tvar. Zároveň, když budete chtít depilovat chloupky nad rtem, tak udělám depilaci samostržnou pryskyří – vhodné i pro citlivou pleť a méně bolestivé.