pracuje třemi aktivními principy: elektroporace, radiofrekvence a LED světlo. Zařízení je určeno pro bipolární selektivní mezoterapii. MESOCEUTICALAB PALMARE se používá k bezpečné neinvazivní maximalizaci průniku aktivních látek do kůže.

Mezoporace — čtyři elektrody pro elektroporaci – 2 s kladným a 2 se záporným nábojem – jsou v generátoru MESOCEUTICALAB PALMARE umístěny proti sobě do kříže. Cílem elektroporace je vzbudit látkovou výměnu již v zárodečných fázích buňky. Díky elektroporaci je propustnost buňky mnohonásobně vyšší.

Radiofrekvence je tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Bipolární radiofrekvence v MESOCEUTICALAB PALMARE působí povrchově do hloubky 1 mm.

LED světlo (light-emitting diode) je světelné vlnění střední vlnové délky. Slouží k urychlování hojivých procesů. Světlo snadno proniká do kůže a způsobuje změny v podkoží. LED mění molekulární strukturu elastinu, tudíž dochází k obnovení elasticity pokožky a vyhlazování vrásek. Modré světlo pokožku po ošetření zklidňuje.

 

Efekt ošetření:

Posílení tvorby kolagenu a elastinu, sjednocení barevného odstínu kůže, zpevnění a zesílení kůže, omlazení a vypnutí kůže, posílení hydratace a výživy kůže, ošetření nezánětlivého akné, řešení hyperpigmentací, rozšířené cévky a metličky, zlepšení vzhledu strií a jizev, vitamínová terapie, ošetření celulity.

Kontraindikace
Horečnatá onemocnění, aktivní forma akné, opary, vitiligo, autoimunitní
onemocnění, léčba antibiotiky, chemoterapie, biologická léčba,
kardiostimulátor, kovové předměty v obličeji, gravidita, kojení.