Milé klientky představuji vám kosmetiku, se kterou ve studiu pracuji

René D´ essay,

* je to kosmeceutika, což znamená, že léčí, je mezi léčivem a kosmetikou, svým složením ovlivňuje přímo fyziologické procesy v kůži. K výrobě kosmeceutiky se využívají pouze moderní postupy chráněné mezinárodními patenty. Množstvím účinných látek se výsledky používání blíží k zákrokům estetické medicíny!

* je přírodní, není testována na zvířatech, bez parfémů, konzervantů, vosků a dalších chemikálií. Všechny účinné látky jsou 100% rostliného původu! Tato kosmeceutika je tedy i veganská, dala by se i jíst 🙂

* je účinná, od prvního nanesení produktu je efektivně kůží zpracována, špičková kvalita zajišťuje optimální efekt již od prvního nanesení!

* strategií distribuce klient dostává domů vždy právě vyrobený výrobek! Neleží nikde ve skladu, do rukou vám dám čerstvý poklad. Jednoduché elegantní balení a krátká distribuce, výrazně snižují cenu produktů!

 
 
 
 

Co Vás u mě čeká

 
Po příchodu do mého kosmetického studia, se nejprve společně domluvíme na tom, co přesně budu provádět. V případě, že ke mně přicházíte poprvé, nejrpve udělám kompletní diagnostiku pleti a vypíšu s Vámi zákaznickou kartu. Než ulehnete na lehátko, budete vědět, co Vás čeká. Poté se uložíte na lehátko, prosím bez bot, bude to pro Vás pohodlnější, abyste si kosmetiku užila. V případě, že Vám bude chladno, nebojte se to říct, přikryji Vás dekou, aby Vám bylo příjemně a teplo. Chci, abyste si užila kosmetické ošetření v klidu, v teple a byl to pro Vás příjemný relax.